вологість:
тиск:
вітер:
Школярі Києва з 1 липня втратять право на безоплатний проїзд
Безоплатний проїзд у Києві для школярів, який діє впродовж навчального року, призупиняється на час літніх канікул, тобто з 1 липня до 31 серпня. Однак учні зможуть скористатися пільговими умовами — знижкою 75% на проїзні квитки в міському пасажирському транспорті. Про це йдеться у повідомленні КМДА.
Крім того, на два місяці призупиняється право на безоплатний проїзд для курсантів вищих військових навчальних закладів, яке діє протягом навчального року.
Зазначається, що придбати пільговий проїзний можна через:
- застосунок "Київ Цифровий";
- термінали самообслуговування;
- сайт КП "ГІОЦ";
- застосунок EasyPay.
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:
- 325 грн — безлімітний проїзний на місяць;
- 162,50 грн — безлімітний проїзний на другу половину місяця;
- 72,50 грн — проїзний на 46 поїздок на місяць;
- 97,50 грн — проїзний на 62 поїздки на місяць;
- 143,75 грн — проїзний на 92 поїздки на місяць;
- 192,50 грн — проїзний на 124 поїздки на місяць.
Відповідно до повідомлення, школярі також можуть купувати разові поїздки за учнівським квитком, однак у цьому випадку знижка 75% не застосовується.
Нагадаємо, що КМДА прийняла рішення про те, що ціни на проїзд у комунальному транспорті з 15 липня відразу зростуть до 30 гривень. Адже тариф не переглядали з 2018 року, а от витрати на обслуговування суттєво зросли за цей час.
Раніше громадська організація «Пасажири Києва» порахувала обґрунтований тариф на проїзд у комунальному громадському транспорті столиці та оприлюднила свої пропозиції.
Джерело: zn.ua (Економіка)
Новини рубріки
Джипінг у заповідниках під особливим контролем: Мінекономіки посилює нагляд
25 червня 2026 р. 17:45
Комплектуючі для елітних авто на 7,7 млн грн: митники вилучили партію товарів
25 червня 2026 р. 17:38
UGB (Укргазбанк): фінансування громад може стати одним із ключових напрямів відбудови України
25 червня 2026 р. 17:38