Ціни на нафту впали на 2% через відновлення поставок з Ормузької протоки

26 червня 2026 р. 10:16

26 червня 2026 р. 10:16


У п’ятницю ціни на нафту впали на 2% на тлі послаблення побоювань щодо поставок, оскільки дедалі більше нафтових танкерів залишають Ормузьку протоку попри те, що у четвер поблизу Оману було уражене вантажне судно.

Про це повідомляє Reuters , передає Укрінформ.

Ф’ючерси на нафту марки Brent станом на 04:21 за Гринвічем (06:21 за Києвом) знизилися на 1,47 долара (на 1,95%) до 73,79 долара за барель, а ф’ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate (WTI) подешевшали на 1,44 долара (на 2%) до 70,48 долара за барель.

Згідно з даними LSEG, нафтопереробний гігант Saudi Aramco у п’ятницю відновив відвантаження нафти на терміналі Рас-Танура у Перській затоці після майже чотиримісячної перерви. На терміналі було помічено два дуже великі нафтові танкери, які завантажували нафту, ще один чекав неподалік. Кожен із цих танкерів здатний завантажити 2 мільйони барелів нафти.

«На ринку спостерігається загальний розпродаж, оскільки він реагує на збільшення обсягів нафти, що вивозиться через Ормузьку протоку, і на те, що Китай поки що не збільшує попит на нафту», – сказала старший аналітик ринку нафти компанії Sparta Commodities Джун Го.

У четвер ціни на контракти обох еталонних марок нафти зросли більш ніж на 2% після того, як поблизу Оману у вантажне судно влучив невідомий снаряд, що змусило агентство ООН з морського транспорту призупинити дію програми добровільної евакуації.

Цього тижня ціни на нафту марки Brent та WTI, ймовірно, знизяться приблизно на 8%. Дані, оприлюднені у четвер, свідчать, що обсяги поставок нафти через Ормузьку протоку цього тижня зросли до найвищого рівня з моменту початку конфлікту США та Ізраїлю з Іраном у лютому, після того як угода про припинення вогню дозволила відновити рух протокою, а побоювання щодо того, як довго протока залишатиметься відкритою, також сприяли зростанню обсягів торгівлі.

Водночас загальний обсяг судноплавства залишається лише частиною від середньодобового показника у 125 суден, які проходили через протоку до початку конфлікту 28 лютого, йдеться у матеріалі.

«Значна частина цього зростання пов’язана з тим, що судна, які застрягли у Перській затоці, залишили її. Потік суден до затоки залишається набагато меншим. Це свідчить про те, що після виходу застряглих суден ми можемо спостерігати скорочення потоків», – вважають аналітики ING.

Крім цього, занепокоєння щодо постачання викликали землетруси у Венесуелі, які сталися у четвер. Попередні оцінки щодо нафтової, газової та нафтопереробної інфраструктури Венесуели свідчать про незначні збитки, оскільки більшість виробничих регіонів, нафтопереробних заводів, трубопроводів і терміналів країни розташовані далеко від найбільш постраждалих районів.

Однак, за словами джерел, через нестачу електроенергії виникли сумніви щодо можливості утримання видобутку нафти на рівні, що передував землетрусу (близько 1,2 мільйона барелів на день).

Як повідомляв Укрінформ, у четвер Корпус вартових ісламської революції (КВІР) Ірану атакував комерційне судно під прапором Сінгапуру в Ормузькій протоці.

Фото: АА

Ціни на нафту впали на 2% через відновлення поставок з Ормузької протоки

Джерело: ukrinform.ua (Економіка)