Через російські атаки є нові знеструмлення у п'яти областях

26 червня 2026 р. 10:45

26 червня 2026 р. 10:45


Внаслідок російських обстрілів станом на ранок 26 червня є знеструмлені споживачі у п'яти областях.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Телеграмі.

"Внаслідок російських дронових і ракетних атак – на ранок є нові знеструмлення у Полтавській, Харківській, Херсонській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", - йдеться у повідомленні.

Крім того, через негоду залишаються знеструмленими два населені пункти на Полтавщині . Ремонтні бригади обленерго уже займаються відновленням пошкоджених електромереж.

Споживання електроенергії станом на 9:30 п'ятниці відповідає рівню попереднього дня.

Укренерго радить перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00; а у період із 18:00 до 22:00 ощадливо споживати електрику і не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

Як повідомлялося, в Україні 26 червня обмеження споживання електроенергії не плануються.

Через російські атаки є нові знеструмлення у п'яти областях

Джерело: ukrinform.ua (Економіка)