Україна та Японія підписали меморандум про співробітництво у цифровій сфері

26 червня 2026 р. 15:31

26 червня 2026 р. 15:31


Мінцифри запускає японсько-українську ініціативу цифрово-технологічного співробітництва; нова платформа сприятиме розвитку спільних проєктів у сферах цифрових інновацій.

Про це повідомила пресслужба міністерства .

«Україна та Японія розпочинають новий етап технологічного партнерства та запускають японсько-українську ініціативу цифрово-технологічного співробітництва. Відповідний меморандум підписали Міністерство цифрової трансформації й Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що нова японсько-українська платформа допоможе запускати спільні проєкти у сферах цифрових інновацій і технологій, залучати інвестиції та будувати системне партнерство між державами й бізнесом. Проєкт об’єднає досвід та експертизу обох країн, щоб створювати нові цифрові рішення й масштабувати їх на глобальні ринки.

Також за темою

75% підприємців заявили про зростання доходів після впровадження цифрових оплат

«Нова пошта» попереджає про шахрайські оголошення: про що йдеться

Експерти попереджають про появу за кілька місяців моделей ШІ, здатних до руйнівних кібератак

Поповнення картки через термінал: які зміни з 26 червня

Шахраї розсилають електронні листи від імені судових органів

Чому банк або банкомат може забрати картку в Німеччині

Україна та Японія підписали меморандум про співробітництво у цифровій сфері

Джерело: finance.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua