вологість:
тиск:
вітер:
До зими в Україні планують відновити та збудувати понад 10 ГВт генерації – Шмигаль
Україна розраховує до початку наступної зими відновити і побудувати понад 10 гігават генеруючих потужностей .
Про це заявив глава Міненерго Денис Шмигаль на полях конференції з відновлення України в польському Гданську.
За словами міністра, підготовка до осінньо-зимового періоду йде спільно з міжнародними партнерами. Основні напрямки роботи – відновлення пошкоджених енергооб'єктів, децентралізація генерації та посилення захисту критичної інфраструктури.
У ході профільної зустрічі представники України також обговорили з партнерами ініціативу Польщі щодо використання заморожених російських активів для відновлення української енергетичної інфраструктури.
Крім того, як розповів Шмигаль, учасники наголосили на необхідності подальшого посилення санкційного тиску на росію, зокрема, поступової відмови європейських країн від російських енергоносіїв та ядерних технологій.
Нагадаємо, у березні міністр говорив , що уряд планує відновити близько 4 ГВт енергогенерації, пошкодженої внаслідок російських атак. Шмигаль також розповів , скільки газу планують накопичити у сховищах до наступної зими.
Варто також зазначити, що на зустрічі «енергетичного Рамштайну» в Гданську міжнародні партнери оголосили про щонайменше 375 млн євро допомоги для відновлення енергетичної інфраструктури України та внесків до Фонду підтримки енергетики.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
Джерело: www.slovoidilo.ua (Економіка)
Новини рубріки
Марченко обговорив з європейськими колегами бюджетні потреби України на 2026-2027 роки
26 червня 2026 р. 19:00
Україна запровадила нові санкції проти Росії: Зеленський підписав укази
26 червня 2026 р. 18:56
На Волині запустили новий насіннєвий завод продуктивністю 12 тонн на годину
26 червня 2026 р. 18:55