Борги та реструктуризація: які ліквідовані банки отримали найбільше грошей у травні

26 червня 2026 р. 18:23

26 червня 2026 р. 18:23


У травні 2026 року на рахунки банків, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), надійшло 62,2 млн грн. Головним джерелом наповнення ліквідаційної маси залишається виконання зобов'язань позичальниками.

Як пише Delo.ua , про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

Структура надходжень за травень

З цих коштів 32,2 млн грн надійшло від погашення кредитів, зокрема 28,4 млн грн – за програмами реструктуризації кредитів.

Також 10,6 млн грн банки отримали від доходів за цінними паперами. Ще 4,1 млн грн – від реалізації активів і 4,1 млн грн – від оренди майна. Крім того, 11,2 млн грн надійшло з інших джерел.

Топ-3 банки за обсягом травневих надходжень

Загалом за підсумками перших п'яти місяців (січень – травень) 2026 року банки в управлінні Фонду спромоглися акумулювати понад 1 370,6 млн грн. Отримані кошти спрямовуються на розрахунки з кредиторами фінустанов, що ліквідуються.

Нагадаємо, у квітні 2026 року сума задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються ФГВФО, склала 125,5 млн грн . Основну частину цих коштів — понад 88,4 млн грн — отримали компанії та фірми, які є кредиторами 7-ї черги.

Борги та реструктуризація: які ліквідовані банки отримали найбільше грошей у травні

Джерело: delo.ua (Фінанси)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua