вологість:
тиск:
вітер:
Борги та реструктуризація: які ліквідовані банки отримали найбільше грошей у травні
У травні 2026 року на рахунки банків, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), надійшло 62,2 млн грн. Головним джерелом наповнення ліквідаційної маси залишається виконання зобов'язань позичальниками.
Як пише Delo.ua , про це повідомляє пресслужба ФГВФО.
Структура надходжень за травень
З цих коштів 32,2 млн грн надійшло від погашення кредитів, зокрема 28,4 млн грн – за програмами реструктуризації кредитів.
Також 10,6 млн грн банки отримали від доходів за цінними паперами. Ще 4,1 млн грн – від реалізації активів і 4,1 млн грн – від оренди майна. Крім того, 11,2 млн грн надійшло з інших джерел.
Топ-3 банки за обсягом травневих надходжень
Загалом за підсумками перших п'яти місяців (січень – травень) 2026 року банки в управлінні Фонду спромоглися акумулювати понад 1 370,6 млн грн. Отримані кошти спрямовуються на розрахунки з кредиторами фінустанов, що ліквідуються.
Нагадаємо, у квітні 2026 року сума задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються ФГВФО, склала 125,5 млн грн . Основну частину цих коштів — понад 88,4 млн грн — отримали компанії та фірми, які є кредиторами 7-ї черги.
Новини рубріки
Swatch вимагає від Samsung 170 мільйонів доларів через крадіжку дизайну
26 червня 2026 р. 20:28
Які тенденції подорожей та відпочинку влітку 2026 року
26 червня 2026 р. 20:21
Частина Криму знову залишилася без електрики через аварію
26 червня 2026 р. 20:01