вологість:
тиск:
вітер:
АРМА вперше отримало в управління арештовані криптоактиви
В Україні вперше арештовані віртуальні активи були фактично передані в управління державі – на криптогаманець АРМА зараховано понад 8,3 млн USDT, що еквівалентно понад 372 млн грн.
Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко.
Йдеться про цифрові активи, які були вилучені у межах розслідування щодо учасника міжнародного хакерського угруповання. За даними слідства, його члени здійснювали кібератаки на громадян і компанії в країнах Європи та США, викрадали конфіденційні дані, вимагали викуп і легалізовували отримані кошти через придбання нерухомості, автомобілів та іншого майна в Україні.
Загальні збитки від діяльності угруповання оцінюються більш ніж у 100 млн доларів.
У межах провадження затримано чотирьох осіб, зокрема організатора схеми. Усі вони перебувають під вартою.
Також арештовано активи на понад 11,1 млн доларів США – це житлова нерухомість, автомобілі, готівка в розмірі близько 1 млн доларів, а також віртуальні активи.
Нагадаємо, 27 травня під управління Агентства з розшуку та менеджменту активів передали арештовану судом елітну квартиру російського нафтового бізнесмена в центрі Києва.
Наприкінці квітня Вищий антикорупційний суд України ухвалив рішення про стягнення в дохід держави активів, що належали колишньому народному депутату Олегу Царьову, який співпрацював із окупаційними адміністраціями на сході України.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
Джерело: www.slovoidilo.ua (Економіка)
Новини рубріки
Що потрібно знати підприємцям про онлайн-платежі
27 червня 2026 р. 12:23
"Дія" інтегрована у понад 30 тис. бізнесів та держустанов
27 червня 2026 р. 12:20
ПФУ нагадав, хто в Україні має право вийти на пенсію достроково
27 червня 2026 р. 12:01