Ердоган запропонував Маску побудувати в Туреччині завод Tesla

18 вересня 2023 р. 13:52

18 вересня 2023 р. 13:52


Президент Туреччини Реджеп Ердоган запропонував мільярдеру Ілону Маску побудувати в Туреччині завод із виробництва електромобілів Tesla , повідомляє турецький Офіс президента.

Під час зустрічі в Нью-Йорку Ердоган розповів бізнесмену про "прориви" Туреччини в галузі технологій та запросив Маска на технологічний фестиваль Teknofest, який відбудеться в Ізмірі наприкінці цього місяця.

Ердоган також розповів про майбутню співпрацю в галузі штучного інтелекту та космічної програми Туреччини та компанії Маска SpaceX.

Як зазначає турецька державна агенція Anadolu з посиланням на слова Маска, багато турецьких постачальників вже співпрацюють з Tesla і Туреччина є одним із головних кандидатів на будівництво наступного заводу компанії.

Маск також повідомив, що хотів би співпрацювати з турецькою владою для отримання необхідної ліцензії на надання супутникових послуг Starlink у Туреччині.

Ердоган - не перший світовий лідер, який робить великі бізнес-пропозиції генеральному директору Tesla. Франція, Іспанія та Італія висловили зацікавленість у розміщенні заводу Tesla на своїй території.

На початку цього року Маск заявив, що планує вибрати місце для нового заводу Tesla до кінця 2023 року - серед його інтересів, зокрема, Індія.

На даний момент Tesla має в своєму розпорядженні шість гігафабрик - чотири в США, одну в Китаї і одну в Німеччині. Сьомий завод планують побудувати в Мексиці.

Ердоган запропонував Маску побудувати в Туреччині завод Tesla

Джерело: zn.ua (Економіка)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua