«Буковина» поступилася «Епіцентру» з Кам’янця-Подільського

06 вересня 2024 р. 17:47

Матч закінчився з рахунком 2:0.

фото ілюстративне

У рамках п’ятого туру Першої професійної ліги України Чернівецький футбольний клуб «Буковина» поступився «Епіцентру» з Кам’янця-Подільського з рахунком 2:0.

Про це стало відомо з офіційної онлайн-трансляції матчу.

Наприкінці першого тайму рахунок відкрив гравець «Епіцентру» Данило Кравчук. Другого голу довелося чекати до 82 хвилини зустрічі. Станіслав Кристін подвоїв перевагу хмельничан влучанням м’яча у ворота  чернівецького клубу.

Так, за підсумками п’ятого туру, «Буковина» з 7 заробленими очками займає третю сходинку у Групі А Першої ліги.

Наступним суперником для «жовто-чорних» стане зустріч на виїзді з харківським «Металістом». Матч відбудеться 15 вересня.

Нагадаємо, також Шпальта розповідала, що українці Артем Довбик та Андрій Лунін потрапили у список номінантів на футбольні нагороди за підсумками сезону 2023/24 за версією France Football.