Умєров підбив перші підсумки сьогоднішньої зустрічі у форматі «Рамштайн»

19 вересня 2023 р. 23:30

19 вересня 2023 р. 23:30


Глава Міноборони України Рустем Умєров підбив перші підсумки сьогоднішньої зустрічі у форматі "Рамштайн".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook , передає Укрінформ.

"Зустріч у форматі "Рамштайн" - підбиваємо перші підсумки. Домовилися почати ініціативу створення Capabilities Coalition (Коаліція можливостей)", - йдеться у повідомленні.

Також міністр заявив, що головна мета - підготовка Сил оборони України майбутнього. Для цього Міністерство оборони визначило п’ять кластерів, які потребуватимуть першочергової уваги:

  • протиповітряна оборона;
  • артилерія;
  • авіація;
  • ВМС;
  • бронетехніка.

Умєров закликав наших партнерів продовжувати підтримувати Україну та окреслив пріоритетні потреби. За його словами, партнери вкотре підтвердили свої зобовʼязання щодо підтримки України.

"Вдячний учасникам за непохитну підтримку України. Наша армія навіть після дев’ятнадцяти місяців запеклих боїв залишається високомотивованою, і український народ не має наміру здаватися", - додав міністр.

Як вже повідомлялося, сьогодні в Німеччині відбулася чергова, 15-та за рахунком зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» , в якій взяли участь 50 країн, що надають Україні та її Збройним Силам практичну, фінансову та дорадчу допомогу, а також постачають сучасну зброю та військове обладнання для самооборони проти російської агресії.

Умєров підбив перші підсумки сьогоднішньої зустрічі у форматі «Рамштайн»

Джерело: ukrinform.ua (Війна)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua