вологість:
тиск:
вітер:
Міноборони тестує нові зразки зимової жіночої форми та впроваджує елементи інклюзивності
Міністерство оборони України розпочало тестування нових зразків жіночої форми, зокрема демісезонної та зимової.
Про це йшлося під час наради , присвяченої питанням інклюзивності та безбар’єрності, що відбулася під головуванням заступника Міністра оборони України бригадного генерала юстиції Сергія Мельника.
Так, наразі тривають польові випробування демісезонної форми для жінок. А перші зразки зимової форми підготовлені до науково-дослідних випробувань.
«Впровадження жіночої форми важливе, зокрема і тому, що розмірна сітка форми для чоловіків не є актуальною для жінок», — зазначив Сергій Мельник.
Водночас він додав, що процес уповільнюється через низьку зацікавленість виробників надавати тестові зразки для проведення випробувань, необхідних для розробки технічних умов для виробництва.
Міністерство також враховує результати тестування літньої форми та натільної білизни в польових умовах. Вже заплановано зміни до технічних умов окремих елементів військового одягу з урахуванням відгуків жінок-військовослужбовців.
Також Сергій Мельник наголосив на необхідності забезпечити жіночі бронежилети, які б відповідали вимогам захисту при зменшенні ваги бронеплит.
Також в межах проєкту «Пакунок пораненого», ініційованого Міноборони цього року, розробляються вимоги до адаптивного одягу, який надаватиметься пораненим військовослужбовцям.
Згідно з планом, з 2025 року комплект такого одягу буде видаватися безповоротно та безоплатно у стабілізаційних пунктах та під час стаціонарного лікування. Проєкт охоплює всі підрозділи Сил оборони і безпеки, тому потребує міжвідомчого погодження та ухвалення відповідної постанови Кабінету Міністрів України.
Окрім того, в рамках реалізації Національної стратегії безбар’єрності України Міністерство оборони до кінця 2024 року проведе реконструкцію частини своїх будівель.
«На цей рік були заплановані та профінансовані роботи по 10 медичних закладах Міноборони. Там будуть збудовані та введені в експлуатацію ліфти, пандуси та інше обладнання, що полегшить життя військовослужбовцям, які отримали інвалідність та мають відповідні потреби. Вже плануємо подальші кроки у цьому напрямку і на наступний рік», – зазначив Сергій Мельник.
Заступник міністра оборони додав, що наразі формується перелік об’єктів міністерства, які підлягатимуть реконструкції у 2025 році, а також визначаються терміни початку та завершення робіт і джерела фінансування.
Як повідомляла АрміяInform, Міноборони впровадило нові стандарти якості форми.
Джерело: armyinform.com.uaНовини рубріки
Омбудсмен: РФ ігнорує більшість запитів щодо місця перебування українських полонених
06 листопада 2024 р. 20:08
В ОВА повідомили, скільки людей залишилось у прифронтовому Покровську
06 листопада 2024 р. 20:08
Військовий «Дипломат»: Окопатися і втримати територію - головне завдання ЗСУ у Курській області
06 листопада 2024 р. 20:03