Тактика струмка та водоспаду: як відрізняються дії ворога на Лиманському напрямку

24 січня 2025 р. 12:55

24 січня 2025 р. 12:55


На Лиманському напрямку ворог продовжує цілодобові атаки піхотинцями-самогубцями, що не мають інстинкту самозбереження.

Про це в ефірі «Суспільне.Новини» розповів Максим Білоусов, начальник відділення комунікацій 60 окремої механізованої бригади.

За словами Білоусова, ворог зараз знайшов тактику, яка більш-менш є для нього вдалою. Проте вона супроводжується шаленими втратами. Мова про піхотні штурми невеликими групами — максимум до чотирьох людей. Таких штурмовиків постійно знищують, однак атаки не припиняються.

«Потрібно розуміти, що вони йдуть цілодобово, і ми працюємо цілодобово. Однак так чи інакше, комусь вдається прослизнути. У них зовсім немає інстинкту самозбереження. Вони знають — пішла група вперед, вони не повернулися і від них немає жодного радіосигналу. Але наступна група виходить після цього і так само суне вперед», — заявив начальник відділення комунікацій 60 окремої механізованої бригади.

За словами Білоусова складність таких штурмів саме у тому, що вони постійні. Ворог атакує фактично нон-стоп.

«Якщо механізований штурм — це як водоспад, то механіка таких піхотних штурмів — це більше схоже на невеличкий струмок, але який точить і точить. І тому це складніше, ніж водоспад. Тому що водоспаду можна удар витримати, відбити й далі трішки перепочити. А тут ми навіть не встигаємо розслабитися», — заявив Максим Білоусов.

Як повідомляла АрміяInform, окупанти продовжують активні наступальні дії на Лиманському напрямку, проте Сили оборони України стримують штурми ворога і відвойовують позиції.

Тактика струмка та водоспаду: як відрізняються дії ворога на Лиманському напрямку

Джерело: armyinform.com.ua