вологість:
тиск:
вітер:
Спочатку це була ізраїльська ПКР Sea Braker, а тепер це буде Bullseye на 300 км для Тихого океану
Ізраїльська оборонна компанія Rafael в 2021 році демонструвала проект своєї легкої протикорабельної ракети Sea Braker, яка за своїми характеристиками мала би стати ідеальним інструментом в рамках концепції "зони закритого доступу". Тоді Rafael навіть демонструвало промо-ролик з графікою, на кадрах якого Sea Braker знищувала ракетний катер ЧФ РФ.
Минуло чотири роки, і по реалізації проекту Sea Braker не було ніяких новин. Однак ця ізраїльська розробка знайшла свою "реінкарнацію" у формі американського проекту Bullseye, що створюється для війни на Тихому океані.
Як пише в своїй новій публікації портал The War Zone , американська оборонна компанія General Atomics офіційно продемонструвала зразок своєї крилатої ракети Bullseye, створеної на базі ізраїльської протикорабельної ракети Sea Braker від компанії Rafael.
Робота над Bullseye йде спільно з Rafael, ця ракета створюється як масовий зразок озброєння, її дальність пуску має складати 300 кілометрів, а спорядження бойової частини може варіюватись залежно від завдання.
Презентація Bullseye відбулась в рамках конференції Sea-Air-Space. Під час цього заходу General Atomics уклала меморандум про взаєморозуміння з Rafael, який передбачає виробництво крилатої ракети Bullseye на потужностях біля міста Тупело, штат Міссісіпі.
Зазначається, що Bullseye матиме довжину фюзеляжу в 4 метри та розмах крил дещо більше 2 метрів, стартова маса складатиме 1000 фунтів або ж близько 453 кілограмів (показник коливатиметься залежно від спорядження бойової частини). Американські розробники сподіваються зробити Bullseye універсальною в плані можливостей запуску, тобто щоб цю ракету можна було застосовувати і з літаків, і з кораблів також.
Однак тут треба розуміти, що тут мова про проект, який поки не "реалізований в металі", і котрий демонструється лише у вигляді макету ракети. General Atomics та Rafael на даному етапі просто поєднали свої зусилля для того, щоб продати перспективну розробку Пентагону, який за головний пріоритет взяв саме підготовку до можливої війни проти Китаю.
Однак якщо ця розробка таки буде реалізована, то це стане цікавим прикладом кооперації американських та ізраїльських виробників по створенню ракетного озброєння для війни в Тихоокеанському регіоні.

Новини рубріки

Росія запустила кілька груп ударних дронів
17 квітня 2025 р. 00:38

Ворог обстріляв Ізюм, є постраждалі
16 квітня 2025 р. 23:43