вологість:
тиск:
вітер:
Український стратегічний ЗРК, дивна компанія з США із Т-72 і Т-55 та інші новини тижня
Пропонуємо ознайомитися з оглядом подій та матеріалів тижня, короткий опис яких ми зібрали для вас у цій статті.
Leopard 2
Нідерланди витратили аж два роки, щоб знайти кошти для поповнення свого танкового парку новітніми машинами типу Leopard 2A8, яких планують закупити за 2,5 млрд євро.
Ці танки нідерландське військо формально має отримати через два роки, але, як виявилося, машини треба буде розгорнути саме в Німеччині, бо країна не має належної інфраструктури під ці танки .
Стратегічний ЗРК
Очільник міністерства закордонних справ Андрій Сибіга раніше цього тижня розповів, що Україна веде розробку ЗРК стратегічного рівня, який зможе знищувати цілі на відстані у понад 100 км.
З огляду на те, що Україна також закликала країни-члени ЄС долучитися до цієї розробки, розповідаємо, кому це може бути дійсно цікавим .
Індонезія та РФ
Протягом кількох останніх років "ВКС РФ" подавали запити до Індонезії для посадки на авіабазі "Манухуа" біля міста Біак-Нумфор в провінції Папуа біля Австралії своїх літаків дальньої авіації типів Ил-76 і Ту-95, і деякі з цих запитів таки були задоволені.
Тепер же Росія хоче піти далі та отримати згадану авіабазу "Манухуа" біля Австралії у своє розпорядження, відповідний запит влада Індонезії уже отримала. Розповідаємо, як РФ саджала свої Ил-76 і Ту-95 на одній з авіабаз в Індонезії, котру тепер хоче взяти в оренду .
Boeing та Китай
КНР у торгівельній війні із США вирішив вдарити дійсно по болючих точкаХ, наказавши своїм компаніям, включно з приватними, відмовитися від закупівлі лайнерів американської компанії Boeing.
Розповідаємо, як Китай реально пристрілює потерпаючий Boeing забороною купляти літаки та притримує справжнє "фаталіті".
Дивна компанія із США
Протягом 2016 та 2017 років в публікаціях деяких рашистських ресурсів та деяких західних порталів згадувалась приватна компанія Redfish Trading Company з реєстрацією в штаті Техас на явно підставу адресу, котра в своїх оголошеннях заявляла готовність продавати танки Т-72, Т-55 та інші зразки бронетехніки, авіатехніки, засобів протиповітряної оборони.
Це насправді доволі показовий приклад про те, що історії про таємничих "збройних баронів" завжди захопливі, але при цьому "за кадром" лишається найважливіше питання - так а звідки береться заявлене озброєння, і куди воно потім дівається. Розповідаємо, як дивна компанія із США 10 років назад пропонувала Т-72, Т-55, Ми-24 та інше озброєння, але далі її сліди зникли .

Новини рубріки

Зеленський розповів про реальну ситуацію на фронті після доповіді Головкома ЗСУ
20 квітня 2025 р. 00:27

Бійці батальйону «Корсар» дронами знищили дві БМП і танк росіян на Покровському напрямку
20 квітня 2025 р. 00:27