вологість:
тиск:
вітер:
Армія РФ створила щось більш дивне аніж навіть бронепоїзди, по чому вже вдарив дрон ЗСУ
Своєрідним "відкриттям" повномасштабної війни РФ проти України стало використання окупантами бронепоїздів для своєї залізничної логістики, що виглядає вкрай дивно та дещо архаїчно. Але тепер рашисти вирішили здивувати ще більш дивнішим та незрозумілішим "винаходом", про який чітко можна сказати лише одне – ця річ також могла використовуватись для залізничної логістики окупаційних військ.
Фраза про "могла використовуватись" тут вжита тому, що оператори БПЛА 152-ої окремої єгерської бригади цей дивний броньований "винахід" ворога на рейках успішно підбили, що зафіксували на відповідному відео.
Якщо просто уважно придивитись до наведених вище кадрів, то можемо побачити, що уражена в цьому епізоді ціль насправді не схожа на вантажний або ж маневровий тепловоз, на що вказує конструкція кузова та колісних возиків.
Але з іншої сторони, в даному випадку рішення бити по днищу цього рейкового транспортного засобу було вірним, бо саме в цій частині конструкції розміщуються елементи шасі або паливної системи, тобто після удару в це місце будь-що із залізничного транспорту більше нікуди не поїде.
Якщо уже далі намагатись зрозуміти, що це за ціль могла бути насправді, то може бути як мінімум два варіанти. Перший із них - російські окупанти для якогось свого бронепоїзда вирішили обшити бронею взагалі несамохідну річ під позначенням СДПМ, тобто рейковий снігоочисник, який треба штовхати вперед тепловозом.
Можливий резон для такого "ноу-хау" - використати цю обшиту бронею річ в ролі "протимінної платформи", яка має убезпечити сам локомотив бронепоїзда від підриву та сходу з рейок.
Другий варіант – росіяни обшили бронею взагалі автомотрису, тобто "рейковий автобус" для використання в службових цілях. Такого роду "бронемотовагон" росіяни можуть в теорії використовувати для доставки особового складу або боєприпасів до лінії фронту.
Розмірковування в стилі "так а що це була за ціль рашистів на рейках" мають насправді прикладне значення, бо окупанти насправді все більш активно використовують залізничну логістику на тимчасово окупованих територіях Сходу України. Тут можна згадати зокрема повідомлення від січня 2025 року про те, що рашисти запустили залізницю на Очеретине, що на той момент дало армії РФ логістичну перевагу біля Покровська.

Новини рубріки

На Куп'янському напрямку росіяни намагаються передислокуватися на правий берег Осколу
21 квітня 2025 р. 14:40
.jpg)
Українські військові взяли в полон дев'ятьох окупантів в Курській області
21 квітня 2025 р. 14:15