вологість:
тиск:
вітер:
Рашисти бідкаються, що в них на 11 років ремонту застряг корабель під ракети "Циркон" та "Калибр"
Росія має накопичену практику, коли в неї авіаносець "Адмирал Кузнецов2 стоїть на постійному ремонті ще з 2017 році з неясними наразі перспективами, атомний крейсер "Адмирал Нахимов" - взагалі ремонтується ще з 1997 року, а в цей корабель вгатили понад 5 мільярдів доларів.
На цьому тлі може вже не дивувати приклад, коли російський ВПК затягнув на 11 років середній ремонт корабля під ракети "Циркон" та "Калибр". Але тут є показовим сам факт, що на тлі повномасштабної війни проти України Росія має відчутні проблеми у роботах по кораблям різних класів.
Якщо конкретніше, то у росіян зірвались строки ремонту та модернізації великого протичовнового корабля (ВПК) проекту 1155.1 "Адмирал Чабаненко", котрий формально входить до складу Північного флоту ВМФ РФ. Цей корабель став на середній ремонт в 2014 році, а під час процесу було прийнято рішення модернізувати цей корабель із установкою більш потужного ракетного озброєння.
Якщо до моменту постановки на ремонт "Адмирал Чабаненко" в якості "головного калібру" мав дві пускові на сумарно вісім протикорабельних ракет П-270 "Москит", то після модернізації цей корабель мав би отримати чотири пускові установки на сумарно 16 ПКР типу Х-35 та універсальну пускову установку на 16 комірок під ракети типів "Калибр" та "Циркон".
Нюанс в тому, що за планами керівництва російського флоту модернізований до класу "фрегат" корабель "Адмирал Чабаненко" мав повернутись в стрій уже в 2025 році. А якщо виходити із цього фото, оприлюдненого одним із рашистських ресурсів, то цей корабель навіть досі не пройшов стадію ремонту, а озброєння там взагалі нема.
Які організаційні висновки в даному випадку збираються вживати рашисти, питання є відкритим. Але тут є показовим факт, що у них зірвались темпи робіт навіть по ремонту та модернізації корабля класу фрегат.
Тут варто доповнити, що до постановки на затяжний ремонт корабель "Адмирал Чабаненко" мав повне водозаміщення 8320 тонн, довжину та ширину корпусу в 163,5 метрів та 19 метрів відповідно. Спуск на воду відбувся в грудні 1992 року, введення у стрій - в 1999 році, тобто на затяжний ремонт тривалістю 11 років цей корабель пішов після 15 років активної служби.

Новини рубріки

The Times: Зараз санкції США проти РФ менш імовірні, ніж будь-коли
20 травня 2025 р. 00:49