У Воронежі ракети вдарили по заводу електроніки для ракет

22 червня 2026 р. 12:35

22 червня 2026 р. 12:35


У російському Воронежі у понеділок вранці, 22 червня, пролунали вибухи, після яких над містом піднявся стовп диму.

Близько 11:30 за місцевим часом губернатор Воронезької області Алєксандр Гусєв заявив, що в регіоні оголошено ракетну небезпеку.

Згодом російські ресурси написали про вибухи в місті, а місцеві жителі в коментарях писали про те, що ним передував проліт ракети.

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика!

Удар по заводу підтверджують і очевидці. За їхніми словами на заводі обвалився дах.

За даними Головного управління розвідки Міноборони України завод є провідним російським розробником і виробником дискретних напівпровідникових приладів, інтегральних мікросхем і силових модулів. Саме це підприємство залучене до виробництва електронної компонентної бази для ракет ракет Х-101, а також до виробництва складових російських балістичних ракет «Іскандер-К». Також завод постачає складові для виробництва бойової машини «Панцирь-С1». Підприємство знаходиться під санкціями України, США, Австралії та Японії

Відстань від заводу до кордону з Україною орієнтовно 250 кілометрів.

У Воронежі ракети вдарили по заводу електроніки для ракет

Джерело: zn.ua (Війна)