«Помножили на нуль»: дрони Полтавської бригади спалили склад боєприпасів окупантів

22 червня 2026 р. 16:33

22 червня 2026 р. 16:33


Дрони Полтавської бригади вдарили по складу окупантів, де ті накопичували боєприпаси та військове майно.

Про результати бойової роботи повідомили на сторінці 17-ї Полтавської бригади 2 корпусу «Хартія» НГУ.

На оприлюднених кадрах видно, як українські оператори дронів послідовно уражають ворожу локацію. Після влучань на складі почалася детонація боєприпасів, яка швидко переросла у масштабну пожежу.

У підрозділі зазначають, що разом із боєкомплектом знищено й інше військове майно окупантів, яке використовувалося для забезпечення їхніх позицій.

«Одним нальотом ми помножили на нуль усі зусилля ворога з накопичення резервів на цій локації», — наголосили бійці бригади.

«Помножили на нуль»: дрони Полтавської бригади спалили склад боєприпасів окупантів

Джерело: armyinform.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua