У Криму почалися відключення світла після аварій на енергомережах

22 червня 2026 р. 18:37

22 червня 2026 р. 18:37


В окупованому Криму запровадили графіки відключення електроенергії після аварій на енергетичній інфраструктурі півострова. Про це повідомляє «Крименерго».

За інформацією компанії, 21 червня без світла залишилися населені пункти в північно-західній, центральній та південній частинах Криму. Через знеструмлення насосних станцій у деяких районах також виникли перебої з водопостачанням.

У Криму почалися відключення світла після аварій на енергомережах

22 червня окупаційна влада окремих міст і районів оприлюднила графіки відключень електроенергії. Зокрема, в Алушті, Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах світло планують вимикати кожні три години.

Крім того, у частині населених пунктів вирішили тимчасово відключити вуличне освітлення для зменшення навантаження на мережу.

У Криму почалися відключення світла після аварій на енергомережах

У Криму почалися відключення світла після аварій на енергомережах

Джерело: chas.news (Війна)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua