вологість:
тиск:
вітер:
У Криму почалися відключення світла після аварій на енергомережах
В окупованому Криму запровадили графіки відключення електроенергії після аварій на енергетичній інфраструктурі півострова. Про це повідомляє «Крименерго».
За інформацією компанії, 21 червня без світла залишилися населені пункти в північно-західній, центральній та південній частинах Криму. Через знеструмлення насосних станцій у деяких районах також виникли перебої з водопостачанням.
22 червня окупаційна влада окремих міст і районів оприлюднила графіки відключень електроенергії. Зокрема, в Алушті, Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах світло планують вимикати кожні три години.
Крім того, у частині населених пунктів вирішили тимчасово відключити вуличне освітлення для зменшення навантаження на мережу.
Джерело: chas.news (Війна)
Новини рубріки
Розкрадали кошти на реабілітації воїнів: на Закарпатті викрито злочинну схему
22 червня 2026 р. 19:24