Сили оборони за одну спецоперацію знищили 18 ворожих танків

22 червня 2026 р. 18:52

22 червня 2026 р. 18:52


Бійці спецпідрозділу безпілотних авіаційних комплексів Lasar’s Group Національної гвардії України у співпраці з артилерією суміжних підрозділів за одну спецоперацию знищили 18 танків російських загарбників.

Як передає Укрінформ, про це підрозділ повідомив у Фейсбуці та оприлюднив відео бойової роботи.

Перед виконанням місії відбувалося ретельне планування. Бійці багато літали і спостерігали за переміщенням ворожої техніки.

“В операції взяли участь як екіпажі ударних дронів «Лазарів», так і артилерія суміжників. Завдяки цьому по кожному танку було завдано удару. Більшість техніки вдалося знищити”, - зауважив командир екіпажу аеророзвідки Lasar’s Group НГУ “Домінік”.

Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України лише за останні дні уразили у тимчасово окупованому Криму нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси протиповітряної оборони "Панцир" і С-400, радіолокаційні станції "Небо-У" та "Каста" російських загарбників.

Фото ілюстративне: Генштаб ЗСУ

Сили оборони за одну спецоперацію знищили 18 ворожих танків

Джерело: ukrinform.ua (Війна)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua