вологість:
тиск:
вітер:
Горить красиво: ГУР показало знищення російського «Панцир-С2»
Українські розвідники знищили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку.
За даними ГУР, окупанти намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті.
Втім, безпілотники Департаменту активних дій ГУР відпрацювали по цілі так, що російська техніка вигоріла вщент.
На опублікованому відео видно ураження комплексу та подальшу пожежу. Після удару окупанти почали бігати й метушитися біля місця влучання.
«Нам дуже подобається, як воно горить, а росіяни бігають і метушаться», — зазначили в ГУР.
Джерело: armyinform.com.ua
Новини рубріки
Зірвали окупантам Гіацинт: дронарі 151 бригади «демілітаризували» гармату окупантам
22 червня 2026 р. 20:50
Формула «виявили — ліквідували»: дронарі-десантники вполювали окупантів
22 червня 2026 р. 20:50
Гармата, РСЗВ та наземний дрон: десантники знищують ворога на Покровському напрямку
22 червня 2026 р. 20:21