Горить красиво: ГУР показало знищення російського «Панцир-С2»

22 червня 2026 р. 20:21

22 червня 2026 р. 20:21


Українські розвідники знищили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку.

За даними ГУР, окупанти намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті.

Втім, безпілотники Департаменту активних дій ГУР відпрацювали по цілі так, що російська техніка вигоріла вщент.

На опублікованому відео видно ураження комплексу та подальшу пожежу. Після удару окупанти почали бігати й метушитися біля місця влучання.

«Нам дуже подобається, як воно горить, а росіяни бігають і метушаться», — зазначили в ГУР.

Горить красиво: ГУР показало знищення російського «Панцир-С2»

Джерело: armyinform.com.ua