Командувач Сил безпілотних систем підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя

24 червня 2026 р. 10:47

24 червня 2026 р. 10:47


Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт "Мадяр" Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого росіянами Севастополя.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив у Фейсбуці.

"Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ "Севастополь")", - зазначив Бровді.

За його словами, "працювали "Птахи" 1 ОЦ Сил безпілотних систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС".

Також протягом ночі 24 червня "Птахи" СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині росіян на тимчасово захоплених територіях на півдні, підкреслив Бровді.

Як повідомляв Укрінформ, у Севастополі після атаки уночі 24 червня зафіксували пожежу на електропідстанції, місто залишилось без світла.

Командувач Сил безпілотних систем підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя

Джерело: ukrinform.ua (Війна)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua