вологість:
тиск:
вітер:
«Кіна не буде»: «Мадяр» підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя
«Виходить, що "ждет" наразі лише Камчатка. Кіна не буде, а світла, як з’ясувалося, багато не буває. І так, правильна цифра — сім. Саме туди — сім», — написав «Мадяр».
Крім того, «Птахи» СБС цієї ночі уразили 48 військових об’єктів окупантів на південних окупованих територіях. Серед цілей були як оперативні, так і планові об’єкти в глибині ворожої оборони.
Нагадаємо, сьогодні, 24 червня, так званий губернатор Севастополя Міхаіл Развожаєв повідомляв, що після атаки на енергетичні об’єкти місто тимчасово залишилося без електрики. Він закликав жителів економити заряд телефонів, користуватися ними лише для термінового зв’язку, не вмикати одразу всі прилади після повернення світла та зберігати спокій.
«Крымский ветер» тим часом писав про пожежу на електропідстанції ПС 330/220/110/35 кВ «Севастополь», дим від якої виднівся за багато кілометрів. Підписники каналу повідомляли, що там пролунало не менше шести-семи вибухів. Ця підстанція є одним із головних енергооб’єктів міста та забезпечує електрикою весь Севастопольський енергорайон.
Джерело: zn.ua (Війна)
Новини рубріки
Зеленський заявив про знищення понад 60 000 тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту РФ
24 червня 2026 р. 15:07
Польща купує "очі" проти РФ у Балтійському морі і це перевірені боєм в Україні дрони V-BAT
24 червня 2026 р. 15:03