Легіон «Свобода Росії» вивів із ладу шість газорозподільних станцій у Московській та Тверській областях

24 червня 2026 р. 15:07

24 червня 2026 р. 15:07


Легіон “Свобода Росії” провів на території Російської Федерації операцію "Факел", під час якої вивів із ладу шість газорозподільних станцій у Московській і Тверській областях.

Як передає Укрінформ, відповідна інформація оприлюднена на Ютуб-каналі Легіону “Свобода Росії” .

"Операція "Факел" — це системна відповідь Легіону "Свобода Росії" на дії диктатури. Шість газорозподільних станцій у Московській і Тверській областях виведені з ладу. Це не кіно, це реальність. Бійці Легіону довели: кожен критичний вузол системи вразливий. Ми перетворюємо "національне надбання" на купу металу, щоб позбавити режим палива для війни ", — ідеться у повідомленні.

"Ця операція – результат злагодженої роботи розвідки Легіону, аналітиків та наших побратимів, які діють безпосередньо у тилу ворога. Ми не просто знищуємо активи — ми демонструємо страх режиму та його нездатність захистити свої "золоті жили", — заявили в Легіоні.

Як повідомляв Укрінформ, уночі 24 червня Сили оборони України завдали ураження в Оренбурзькій області по газопереробному заводу та єдиному в Росії гелієвому заводу.

Легіон «Свобода Росії» вивів із ладу шість газорозподільних станцій у Московській та Тверській областях

Джерело: ukrinform.ua (Війна)