вологість:
тиск:
вітер:
Легіон «Свобода Росії» вивів із ладу шість газорозподільних станцій у Московській та Тверській областях
Як передає Укрінформ, відповідна інформація оприлюднена на Ютуб-каналі Легіону “Свобода Росії” .
"Операція "Факел" — це системна відповідь Легіону "Свобода Росії" на дії диктатури. Шість газорозподільних станцій у Московській і Тверській областях виведені з ладу. Це не кіно, це реальність. Бійці Легіону довели: кожен критичний вузол системи вразливий. Ми перетворюємо "національне надбання" на купу металу, щоб позбавити режим палива для війни ", — ідеться у повідомленні.
"Ця операція – результат злагодженої роботи розвідки Легіону, аналітиків та наших побратимів, які діють безпосередньо у тилу ворога. Ми не просто знищуємо активи — ми демонструємо страх режиму та його нездатність захистити свої "золоті жили", — заявили в Легіоні.
Як повідомляв Укрінформ, уночі 24 червня Сили оборони України завдали ураження в Оренбурзькій області по газопереробному заводу та єдиному в Росії гелієвому заводу.
Новини рубріки
Україна вивела Московський нафтопереробний завод з ладу щонайменше до 2027 року — Reuters
24 червня 2026 р. 16:20
Що таке РЕБ та як він захищає від дронів під час війни
24 червня 2026 р. 16:03
Україна знищила понад 60 тисяч тонн боєприпасів біля Петербурга — президент
24 червня 2026 р. 15:57