Нічна кара для окупантів: прикордонники показали роботу РСЗВ RAK-SA-12

24 червня 2026 р. 15:52

24 червня 2026 р. 15:52


Артилеристи бригади «Помста» показали нічну бойову роботу реактивної системи залпового вогню RAK-SA-12.

Про це повідомили на сторінці 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.

На відео зафіксовано роботу розрахунку артилерійського підрозділу Unit-A бригади «Помста».

Військові діють швидко й злагоджено: оперативно розгортаються на позиції, виконують точне наведення за координатами та здійснюють залп.

У підрозділі зазначили, що темрява не заважає українським артилеристам ефективно працювати по ворогу.

Під ударом опиняються скупчення російської піхоти та техніка окупантів.

«Нічна кара для окупантів», — наголосили прикордонники.

Нічна кара для окупантів: прикордонники показали роботу РСЗВ RAK-SA-12

Джерело: armyinform.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua