Потік новобранців в окупаційну армію впав по всій Росії — ЗМІ

24 червня 2026 р. 17:23

24 червня 2026 р. 17:23


Зокрема, у квітні російська столиця відправила на фронт 1708 контрактників, у травні — 1378. Це, як вказують журналісти, на тисячу людей менше, ніж торік, і на рівні з показниками 2024 року, коли у Москві ще не запровадили мільйонні виплати за контракт.

"Все стабільно [погано] у нас, людей йде мало, мотивованих ще менше. Але ми не сумуємо, тому що у нас ще не найгірші справи за мірками всієї країни, наскільки я розумію. Так що працюємо", — каже співрозмовник видання у мерії Москви.

Ще гіршою є ситуація у підрозділі "Рубікон", який займається безпілотниками. Коли набір тільки оголосили, був дуже великий потік, але відсіювали майже всіх охочих через високі вимоги. Точних цифр співрозмовники видання не назвали, але, за їхніми словами, тих, хто зараз уклав контракти з "Рубіконом", — приблизно третина від усього потоку.

"Ситуація по Москві відбиває картину по всій країні. Співрозмовник "Вёрстки" в одній із частин у Сибіру розповів, що охочих укласти контракт дедалі менше і новобранців доводиться шукати в інших регіонах, зокрема, в Дагестані", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за словами західних та українських чиновників, Кремль має проблеми з поповненням сил на фронті в Україні через величезні втрати. У The Times писали, що Владімір Путін може готувати приховану мобілізацію без офіційного оголошення.

Потік новобранців в окупаційну армію впав по всій Росії — ЗМІ

Джерело: zn.ua (Війна)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua