вологість:
тиск:
вітер:
Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня
З 1 липня буде відбуватись обовʼязкова евакуація з прикордоння Чернігівської області, йдеться про 12 населених пунктів.
Як заявив начальник ОВА у своєму повідомленні, це був запит від Сил оборони.
Евакуація буде відбуватись із наступних населених пунктів:
- Корюківська ТГ: Прибинь, Шишківка, Рудня;
- Городнянська ТГ: Лемешівка, Мощенка;
- Новгород-Сіверська ТГ: Воробʼївка, Камінь, Камʼянська Слобода, Карабани, Чайкине;
- Семенівська ТГ: Газопровідне, Олександрівка.
Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта — писали відмови.
Тут йдеться про такі населені пункти:
- Сновська ТГ: Гірськ;
- Городнянська ТГ: Берилівка;
- Новгород-Сіверська ТГ: Бучки, Грем’яч, Будо-Воробʼївська;
- Семенівська ТГ: Костобобрів, Залізний Міст.
За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них — 120 дітей.
Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей — обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені.
Евакуація має бути завершена за два місяці.
Джерело: armyinform.com.ua
Новини рубріки
Як вступити до військового вишу без НМТ?
24 червня 2026 р. 20:17
Ворог видихається: у ДШВ не бачать передумов для прориву на Покровському напрямку
24 червня 2026 р. 20:17
Підвезли боєкомплект — отримали FPV у відповідь: прикордонники знищили техніку та позиції ворога
24 червня 2026 р. 20:17