Росіяни почали системно бити по українських АЗС

25 червня 2026 р. 09:52

25 червня 2026 р. 09:52


Російську окупанти активізували удари по автозаправних станціях в прифронтових областях. Так, лише вранці у четвер, 25 червня, вони вдарили по АЗС у Сумах та в Запоріжжі.

Росіяни почали системно бити по українських АЗС

Зокрема, медики госпіталізували двох працівників автозаправної станції. Також постраждало подружжя, яке перебувало поруч із місцем удару, їм надали допомогу на місці.

Григоров зазначив, що за червень це вже 13 атака по АЗС  Сумської області.

«Ситуація на контролі. Ми на зв’язку з керівництвом АЗС у регіоні та профільними службами. У разі ускладнення ситуації маємо напрацьовані рішення, необхідні для забезпечення потреб громад», - додав він.

Активно били окупанти по українських АЗС і напередодні, 24 червня. Вранці російський дрон атакував АЗС на околиці Сум, внаслідок чого постраждали троє людей та згоріли автомобілі.

Згодом окупанти вдруге за день завдали удару по АЗС у Сумах,  одна людина отримала поранення.

Росіяни почали системно бити по українських АЗС

В Запорізькій області напередодні окупанти атакували дронами дві АЗС, на яких згоріли вантажний і легковий автомобіль. На щастя обійшлося без постраждалих.

У Миколаївській області російський FPV-дрон вдарив по непрацюючій АЗС в Очакові.

Росіяни почали системно бити по українських АЗС

Близько 17:00 російський дрон атакував автозаправку у Херсоні. Попередньо, двоє людей отримали тяжкі травми.

В ніч з середи на четвер атакували окупанти і АЗС у Дніпропетровській області, зокрема в Нікополі, Марганецькій і Покровській громадах.

Росіяни почали системно бити по українських АЗС

Росіяни почали системно бити по українських АЗС

Росіяни почали системно бити по українських АЗС

Джерело: zn.ua (Війна)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua