Крим у блекауті: окупаційна влада ввела обмеження без графіків

25 червня 2026 р. 12:18

25 червня 2026 р. 12:18


В окупованому Криму запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. При цьому жителів півострова попередили, що графіків відключення чи подачі електроенергії немає, тому прогнозувати появу чи зникнення світла неможливо.

«Точних погодинних графіків по районах енергетичних мереж зараз немає. Відключення будуть проводитися точково та за потребою», - повідомили там.

Напередодні, 24 червня, в Криму більшість населених пунктів залишились без світла після атаки українських безпілотників. Окупаційна влада заявила, що на об'єктах «запровадили особливий режим» і «роблять все можливе, щоб повернути світло». Особливо критичною була ситуація в Севастополі. Судячи із повідомлень окупаційної адміністрації, під ударом опинилась Балаклавська ТЕС, яка забезпечує електроенергією місто.

Врешті вночі енергопостачання в Севастополі відновили, однак Крим зазнав нової атаки БПЛА. За даними моніторингових пабліків під ударом були Таврійська та Балаклавська ТЕС, а також підстанція у районі Ялти. Після цього на півострові стався блекаут.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні в середу заявив, що Україна проводить у Криму «чітко прораховану операцію», аби дотиснути Росію до укладення мирної угоди .

Крим у блекауті: окупаційна влада ввела обмеження без графіків

Джерело: zn.ua (Війна)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua