вологість:
тиск:
вітер:
Засоби ППО, нафтобаза, підстанції й ТЕС: «Мадяр» показав ураження у Криму нових цілей
Про це командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді повідомив у Фейсбуці , оприлюднивши відео з бойовою роботою, передає Укрінформ.
Оборонці уразили, зокрема, зенітну установку російських військ ЗУ-23-2 в Кумовому й три берегові радіолокаційні станції: одну «МР-231» у Мирному, дві «Нева-Б» у Морському й Заозерному.
Серед уражених цілей також – Таврійська теплоелектростанція у Сімферополі, нафтобаза у Джанкої, газові компресорні станції в Журавлівці та Ключах.
Уражені, серед іншого, й електропідстанції ПС330/220/110/35 кВ «Севастополь» і ПС330 кВ «Сімферопольська».
Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони уразили нафтобазу в Краснодарському краї РФ , три мости на тимчасово захопленій росіянами території й радіолокаційний комплекс «Скала-М» у тимчасового окупованому Криму.
Новини рубріки
Володимир Зеленський обговорив із Президенткою Єврокомісії посилення стійкості України
25 червня 2026 р. 17:37
РЛС, ТЕС та об’єкти енергетики: дронарі СБС уразили 38 цілей у Криму
25 червня 2026 р. 17:08