вологість:
тиск:
вітер:
Після смертельного удару по співробітниках NPA призупинила розмінування в Україні
Після російської атаки на Херсонщині, жертвами якої стали співробітники норвезької гуманітарної організації Norwegian People's Aid, в управлінні заявили про зупинку розмінування в Україні.
Генсекретар NPA, колишній мер Осло Раймонд Йогансен назвав обстріл співробітників організації «тривожною тенденцією», коли цілеспрямованими мішенями стають гуманітарні структури, які захищені міжнародним правом.
«На жаль, це частина вкрай тривожної тенденції: гуманітарні організації, такі як наша, захищені міжнародним правом, проте дедалі частіше стають мішенями для нападів. Зрештою, це впливає на цивільне населення, яке залежить від нашої допомоги», — заявив він.
Зазначимо, внаслідок російської атаки в середу, 24 червня, в Херсонській області загинули двоє співробітників організації NPA, 24-річний та 25-річний українці, ще четверо українців отримали травми.
У Херсонській ОВА повідомили про те, що росіяни вдарили по гуманітарній організації балістичною ракетою “Іскандер-М” з повітряним підривом.
NPA займається розмінуванням в Україні з 2022 року і є однією з десяти найбільших гуманітарних організацій в країні. Організація має 475 співробітників в Україні.
Нагадаємо, на початку червня 2026 року росіяни вдарили по гуманітарним авто Червоного Хреста на Херсонщині.
Джерело: zn.ua (Війна)
Новини рубріки
«FPV-дрони — це моє життя»: 18-річна «Мультик» приєдналася до батальйону Pathfinder
25 червня 2026 р. 20:34
Зеленський затвердив СБУ 40-денну операцію, мета якої - спонукати Росію до завершення війни
25 червня 2026 р. 20:17
Додаткові €40 мільйонів від Фінляндії підуть на посилення української ППО - Свириденко
25 червня 2026 р. 20:17