вологість:
тиск:
вітер:
«Відслужив „Контракт 18‒24“, відпочив — і повернувся на піхотно-штурмовий»: у бригаді Чорних Запорожців вже є перші контрактники
Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт.
Про це в коментарі АрміяInform повідомив сержант-менеджер відділення рекрутингу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Георгій Михайловський.
— Усім військовослужбовцям доведена інформація про можливість укласти нові мотиваційні контракти в межах трансформації Сил оборони. Також активно проводиться рекламна компанія стосовно повернення з СЗЧ.
В нашій бригаді вже є перші контрактники, які підписали нові контракти, також проводиться робота стосовно зарахування кандидатів, які повернулися із СЗЧ, — розповів він.
Один із перших контрактників 72-ї бригади імені Чорних Запорожців за новими мотиваційними контрактами у межах трансформації Сил оборони унікальний — це колишній учасник проєкту «Контракт 18‒24».
— В нашій бригаді доволі цікавий випадок стосовно нових контрактів: рекрут, який відслужив «Контракт 18‒24» і звільнився, трохи відпочив і повернувся на піхотно-штурмовий контракт терміном 6 місяців, — розповів Георгій Михайловський.
Раніше АрміяInform повідомляла , що військовослужбовець підрозділу CODE 9.2 підписав новий бойовий контракт із Міністерством оборони України терміном на два роки.
Джерело: armyinform.com.ua
Новини рубріки
Крим наближається до гуманітарної катастрофи: командир 1-го ОШП пояснив, що відбувається
26 червня 2026 р. 10:44
Перетворили мотоштурмовика на метеор: росіянин продовжив рух у вогні
26 червня 2026 р. 10:33
У Криму після вибухів сталася пожежа на суднобудівному заводі «Залив» у Керчі
26 червня 2026 р. 10:22