вологість:
тиск:
вітер:
Спалили $50 млн під Волновахою: уражені дві пускові установки ЗРК С-300
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО.
Оператори БПЛА батальйону Black sky бригади «Спартан» виявили і знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300, які росіяни розгорнули неподалік Волновахи поруч із трасою Донецьк-Маріуполь.
Вартість знищеної ворожої техніки, за даними «Спартана», складає біля $50 мільйонів. Утім, найголовніше — окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини (зазвичай ворог використовує С-300 в режимі «земля-земля» для обстрілів наземних цілей).
«Продовжуємо працювати по «глибокому тилу» росіян. Далі буде», — пообіцяли у бригаді.
Як повідомляла АрміяInform, траса Донецьк-Маріуполь під вогневим контролем бригади «Спартан».
Джерело: armyinform.com.ua
Новини рубріки
Пішов у СЗЧ і розпалював національну ворожнечу: на Чернігівщині отримав вирок антисеміт
26 червня 2026 р. 11:03
Крим наближається до гуманітарної катастрофи: командир 1-го ОШП пояснив, що відбувається
26 червня 2026 р. 10:44