Україна повернула з російського полону 160 військових

26 червня 2026 р. 15:54

26 червня 2026 р. 15:54


Україна повернула з російського полону ще 160 захисників. Усі вони перебували в неволі з 2022 року.

Серед визволених — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Усі вони боронили Україну на різних ділянках фронту, зокрема в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському й Сумському напрямках.

Президент подякував усім, хто щодня працює над поверненням українців із російської неволі.

Окремо він відзначив українських воїнів на передовій, які поповнюють обмінний фонд і тим самим допомагають повертати додому військових та цивільних.

«Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути — і військових, і цивільних», — наголосив Володимир Зеленський.

Україна повернула з російського полону 160 військових

Джерело: armyinform.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua