Цього року з російської неволі повернули вже 1596 українців

26 червня 2026 р. 20:13

26 червня 2026 р. 20:13


Україна повернула з російського полону ще 160 військових. Майже всі вони перебували в неволі з 2022 року.

Серед звільнених — захисники Маріуполя, «Азовсталі», Донеччини, а також військові, які боронили Україну на Запорізькому, Київському, Сумському та інших напрямках.

Президент наголосив, що Україна має повернути всіх, хто досі залишається в російській неволі, — і військових, і цивільних.

«Перевіряємо по кожному прізвищу. У цьому році результати відчутні, обміни тривають», — зазначив Володимир Зеленський.

За словами Глави держави, від початку повномасштабної війни з російської неволі повернули вже понад 9500 людей. Лише цього року вдалося звільнити 1596 українців та українок.

Президент подякував команді, яка займається перемовинами, а також українським підрозділам, які на фронті поповнюють обмінний фонд.

«Наша наступальна активність на фронті та відбиття російських штурмів — це можливість в тому числі повернути наших із росії», — наголосив Зеленський.

Він також повідомив, що Україна очікує наступні етапи повернення людей із полону.

Окремо Президент подякував усім, хто підтримує звільнених після повернення додому. За його словами, адаптація, лікування та вирішення соціальних питань — важлива частина повернення людей до нормального життя після російської неволі.

Цього року з російської неволі повернули вже 1596 українців

Джерело: armyinform.com.ua