вологість:
тиск:
вітер:
Нацгвардійці знищили дві пускові установки ЗРК С-300 росіян на Донеччині
Про це бригада повідомила у Телеграмі та оприлюднила відео бойової роботи, передає Укрінформ.
«Оператори БпЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» виявили і знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300, які росіяни розгорнули неподалік Волновахи поряд із трасою Донецьк-Маріуполь», - йдеться у повідомленні.
За словами військових, вартість знищеної ворожої техніки становить близько 50 мільйонів доларів. Та найголовніше - окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини .
Як повідомляв Укрінформ, Військово-Морські сили Збройних Сил України у взаємодії з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України виявили та знищили три морські безекіпажні катери російських загарбників.
Фото: Нацгвардія
Новини рубріки
Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків
26 червня 2026 р. 21:11
За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру
26 червня 2026 р. 20:42
«Росомаха» під антидроновим панциром: 44-та бригада показала польський БТР Rosomak
26 червня 2026 р. 20:42