Нацгвардійці знищили дві пускові установки ЗРК С-300 росіян на Донеччині

27 червня 2026 р. 03:51

27 червня 2026 р. 03:51


​Оператори БпЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» Національної гвардії України знищили дві ворожі пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300 під містом Волноваха Донецької області.

Про це бригада повідомила у Телеграмі та оприлюднила відео бойової роботи, передає Укрінформ.

​«Оператори БпЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» виявили і знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300, які росіяни розгорнули неподалік Волновахи поряд із трасою Донецьк-Маріуполь», - йдеться у повідомленні.

За словами військових, ​вартість знищеної ворожої техніки становить близько 50 мільйонів доларів. Та найголовніше - окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини .

Як повідомляв Укрінформ, Військово-Морські сили Збройних Сил України у взаємодії з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України виявили та знищили три морські безекіпажні катери російських загарбників.

Фото: Нацгвардія

Нацгвардійці знищили дві пускові установки ЗРК С-300 росіян на Донеччині

Джерело: ukrinform.ua (Війна)