Дрони СБУ вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію «Второво», що забезпечує пальним Москву

27 червня 2026 р. 11:06

27 червня 2026 р. 11:06


Служба безпеки України вдруге за місяць уразила нафтоперекачувальну станцію "Второво", яка забезпечує пальним Москву.

Як передає Укрінформ, про це повідомила СБУ.

Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання в межах 40-денної операції впливу на РФ, воїни "Альфи" СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Второво" у Володимирській області.

Ця станція входить до структури АТ "Транснефта-Верхня Волга" і є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до Московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти - на великі нафтобази навколо Москви .

Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого сталася детонація.

Попередня атака безпілотників СБУ на "Второво" відбулася 10 червня.

Як повідомляв Укрінформ, 10 червня безпілотники СБУ вразили нафтоперекачувальні станції "Второво" і "Лобково" у Володимирській області РФ .

Основним призначенням уражених станцій є перекачування дизельного пального до Московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а також транспортування нафтопродуктів на експорт до портів Балтійського моря, зокрема через порт "Приморськ".

Фото ілюстративне

Дрони СБУ вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію «Второво», що забезпечує пальним Москву

Джерело: ukrinform.ua (Війна)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua