вологість:
тиск:
вітер:
Дрони СБУ вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію «Второво», що забезпечує пальним Москву
Як передає Укрінформ, про це повідомила СБУ.
Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання в межах 40-денної операції впливу на РФ, воїни "Альфи" СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Второво" у Володимирській області.
Ця станція входить до структури АТ "Транснефта-Верхня Волга" і є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до Московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти - на великі нафтобази навколо Москви .
Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.
За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого сталася детонація.
Попередня атака безпілотників СБУ на "Второво" відбулася 10 червня.
Як повідомляв Укрінформ, 10 червня безпілотники СБУ вразили нафтоперекачувальні станції "Второво" і "Лобково" у Володимирській області РФ .
Основним призначенням уражених станцій є перекачування дизельного пального до Московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а також транспортування нафтопродуктів на експорт до портів Балтійського моря, зокрема через порт "Приморськ".
Фото ілюстративне
Новини рубріки
ЗСУ влучили в автомобільний пором "Петропавловськ" біля Керчі
27 червня 2026 р. 12:09
Підприємство ВПК, засоби ППО та пором у Криму: Сили оборони уразили низку важливих цілей
27 червня 2026 р. 11:44