вологість:
тиск:
вітер:
ЗСУ влучили в автомобільний пором "Петропавловськ" біля Керчі
Біля тимчасово окупованої Керчі у Криму українські військові завдали удару по автомобільному порому "Петропавловськ", який російська армія використовувала для забезпечення військової логістики своїх військ на півдні України, інформує Генеральний штаб Збройних Сил України.
У Феодосії захисники атакували російський зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцирь-С1". Військові також підтвердили влучання в підприємство "Титан-Баррикади" у Волгограді, де окупанти виготовляють транспортно-заряджальні машини для своїх ОТРК " Іскандер-М", з яких РФ регулярно атакує Україну, та самохідні пускові установки. На "Титан-Баррикадах" спалахнула масштабна пожежа.
На цьому заводі Росія випускає також наземні агрегати та пускові установки до ракетних комплексів "Тополь-М" і "Ярс" та артилерійські гаубиці "Мста-С" та "Мста-Б". Із лютого 2024 року Європейський Союз, Сполучені Штати Америки, Україна, Японія, Швейцарія, Австрія та Нова Зеландія запровадили проти цього заводу санкції.
Біля Ленінського Бєлгородської області, Лиману Донецької області, Першого Харківської області українські військові пошкодили пункти управління росіян, а в Кам'янському та Луговому на запорізькому напрямку ЗСУ атакували два пункти управління дронами РФ.
Сьогодні СБУ вдруге за червень атакувала лінійно-виробничо-диспетчерську станцію "Второво", яка забезпечує Москву пальним.
Джерело: zn.ua (Війна)
Новини рубріки
«Град» та десяток гармат: «Хорнети» випалюють не тільки логістику ворога
27 червня 2026 р. 13:12