вологість:
тиск:
вітер:
«Ворог може прийти до ваших домівок»: командир 57-ї бригади закликав військових повертатися із СЗЧ
Командир 57-ї мотопіхотної бригади Віталій Попович звернувся до військових, які самовільно залишили частину, та закликав їх повернутися на службу.
Про це йдеться у відео, оприлюдненому на сторінці Армія Медіа.
Віталій Попович наголосив, що в бригаді прагнуть зберігати людяне ставлення до кожного військовослужбовця.
«Нам вдалося створити велику родину. Усі командири переживають за кожного бійця. Приходьте до нас — ми гарантуємо справедливе й людяне ставлення», — сказав командир.
Водночас він підкреслив, що сьогодні захист країни — це відповідальність кожного.
«Якщо ми зараз не зупинимо ворога, він буде біля домівок тих, хто зараз перебуває в СЗЧ», — наголосив Віталій Попович.
У бригаді нагадали, що повернутися на службу можна за спрощеною процедурою через застосунок Армія+ з можливістю обрати новий підрозділ.
Програма діє для військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної спеціальної служби транспорту, які самовільно залишили частину до 12 червня 2026 року . Скористатися нею можна до 20 вересня 2026 року .
Подати рапорт можна безпосередньо в застосунку Армія+ . Після повернення військовослужбовцю відновлюють усі види забезпечення, а протягом шести місяців його не можуть перевести до іншої частини без письмової згоди.
Якщо не скористатися програмою до 20 вересня, право самостійно обрати підрозділ буде втрачено, а повернення до служби відбуватиметься через батальйони резерву та судові процедури.
Джерело: armyinform.com.ua
Новини рубріки
«Град» та десяток гармат: «Хорнети» випалюють не тільки логістику ворога
27 червня 2026 р. 13:12