У Сумській ОВА розповіли, яка ситуація з пальним попри системні атаки окупантів на АЗС

28 червня 2026 р. 08:56

28 червня 2026 р. 08:56


Зазначається, що керівникам громад поставили завдання постійно контролювати потреби в пальному для комунальних, екстрених та інших критично важливих служб. Вони мають завчасно планувати необхідні ресурси та поповнювати резерви.

Крім того, операторам паливного ринку надали рекомендації щодо посилення безпеки на АЗС, зокрема щодо фізичного захисту об’єктів, антидронових сіток, укриттів для працівників та порядку дій у разі загрози. Григоров наголошує, що частину цих заходів уже запровадили, а решту ще опрацьовують з урахуванням особливостей кожної заправки.

Також на випадок пошкодження стаціонарних АЗС або відсутності інших заправок поблизу в області готують резервні способи забезпечення пальним. Порядок їхнього запуску опрацьовують завчасно.

«Просимо місцевих жителів заправлятися у звичному режимі. У разі небезпеки дотримуйтеся правил безпеки та виконуйте вказівки працівників АЗС і відповідних служб. Відповідальні служби, громади та оператори паливного ринку працюють спільно. За ситуацією постійно стежать», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що російські окупанти посилили атаки на автозаправні станції у прифронтових областях. Лише вранці у четвер, 25 червня, вони вдарили по АЗС у Сумах та Запоріжжі.

Напередодні, 24 червня, росіяни також атакували українські заправки. Зокрема, вранці російський дрон ударив по АЗС на околиці Сум, унаслідок чого постраждали троє людей та згоріли автомобілі.

У Сумській ОВА розповіли, яка ситуація з пальним попри системні атаки окупантів на АЗС

Джерело: zn.ua (Війна)