«Квиток» у тил: у «АТЕШ» розповіли, як окупанти під Вовчанськом платять командирам, щоб потрапити до кадирівців

28 червня 2026 р. 19:04

28 червня 2026 р. 19:04


«Причина добре відома в армії окупантів — кадировці не ходять в атаки. За гроші можна отримати тепле місце, тил і шанс вижити. Без грошей — м’ясний штурм і безіменна могила», — йдеться у повідомленні «АТЕШ».

Зазначається, що військові, які вижили після боїв під Вовчанськом, готові віддати майже все, аби не повертатися на передову. Джерело в полку також розповіло, що солдатів відправляють туди, звідки багато хто вже не повертається. Зокрема, командири за гроші переводять тих, хто може заплатити, а решта залишаються на передовій і гинуть.

«Корумповане командування заробляє на страху власних солдатів. Для них рядові — це витратний матеріал, а офіцери — посередники у торгівлі людськими життями. Цю інформацію "АТЕШ" передає далі. Військові ЗС РФ, які виходять із нами на зв’язок, можуть отримати реальний вихід із цієї ситуації», — наголошують партизани.

Нещодавно рух «АТЕШ» повідомляв, що в російських регіонах почали примусово мобілізувати людей , оскільки там не можуть виконати вимоги Кремля щодо набору до війська для війни проти України. Насамперед під тиск потрапляють чоловіки з великими боргами, які є в базах судових приставів, а також колишні ув’язнені, що перебувають під адміністративним наглядом.

«Квиток» у тил: у «АТЕШ» розповіли, як окупанти під Вовчанськом платять командирам, щоб потрапити до кадирівців

Джерело: zn.ua (Війна)