Усик відмовився від усіх чемпіонських титулів

26 червня 2026 р. 19:41

26 червня 2026 р. 19:41


Колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик, який нещодавно зустрівся з президентом США Дональдом Трампом , вирішив зробити всі свої титули вакантними.

Боксер опублікував звернення на своїй сторінці в Instagram.

"Сьогодні гарний день, щоб сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, могли боксувати. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, бо у мене є last dance.

Хочу подякувати всім організаціям, до всіх ставлюся з повагою. І хочу сказати: далі — більше. Слава Богу за все. Слава Україні!", — сказав Усик.

39-річний чемпіон володів поясами WBC, WBA та IBF, а також другорядними IBO та The Ring у надважкій вазі.

Свій останній бій Олександр Усик провів проти кікбоксера Ріко Верховена в травні й здобув важку перемогу технічним нокаутом у 11-му раунді. Боксерське шоу відбулося біля пірамід у єгипетській Гізі.

Українець здобув свою 25-ту перемогу, з яких 16 — нокаутом. При цьому Олександр досі не програвав на професійному рингу.

За всю свою кар'єру Усик тричі ставав абсолютним чемпіоном світу — один раз у першій важкій вазі та двічі — у суперважкому дивізіоні.

Раніше Усик опублікував нове фото з Трампом і висловився щодо зустрічі з президентом США.

Усик відмовився від усіх чемпіонських титулів

Джерело: zn.ua (Політика)