вологість:
тиск:
вітер:
Усик відмовився від усіх чемпіонських титулів
Колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик, який нещодавно зустрівся з президентом США Дональдом Трампом , вирішив зробити всі свої титули вакантними.
Боксер опублікував звернення на своїй сторінці в Instagram.
"Сьогодні гарний день, щоб сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, могли боксувати. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, бо у мене є last dance.
Хочу подякувати всім організаціям, до всіх ставлюся з повагою. І хочу сказати: далі — більше. Слава Богу за все. Слава Україні!", — сказав Усик.
39-річний чемпіон володів поясами WBC, WBA та IBF, а також другорядними IBO та The Ring у надважкій вазі.
Свій останній бій Олександр Усик провів проти кікбоксера Ріко Верховена в травні й здобув важку перемогу технічним нокаутом у 11-му раунді. Боксерське шоу відбулося біля пірамід у єгипетській Гізі.
Українець здобув свою 25-ту перемогу, з яких 16 — нокаутом. При цьому Олександр досі не програвав на професійному рингу.
За всю свою кар'єру Усик тричі ставав абсолютним чемпіоном світу — один раз у першій важкій вазі та двічі — у суперважкому дивізіоні.
Раніше Усик опублікував нове фото з Трампом і висловився щодо зустрічі з президентом США.
Джерело: zn.ua (Політика)
Новини рубріки
НАБУ викрило свого працівника на переправленні ухилянтів за кордон
26 червня 2026 р. 20:46
Збірна Ірану погрожує достроково залишити гру Чемпіонату світу через ЛГБТ-акцію
26 червня 2026 р. 20:46
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
26 червня 2026 р. 20:46