У Луцьку спочатку ремонтують двори, а потім знов розривають нову бруківку (відео)

22 червня 2026 р. 17:18

22 червня 2026 р. 17:18


У Луцьку зафіксували чергову ситуацію, коли нещодавно оновлену прибудинкову територію доводиться повторно розкопувати через аварійні чи планові роботи на інженерних мережах.

Про це повідомив представник Громадянського руху «СВІДОМІ» Андрій Лучик , навівши приклад двору на проспекті Президента Грушевського, 26. За його словами, там нещодавно проводили благоустрій та вкладали кошти в оновлення покриття, однак згодом до робіт приступило комунальне підприємство «Луцьктепло».

Після цього нову бруківку довелося частково демонтувати, щоб дістатися до мереж та провести ремонтні роботи.

«Спочатку ремонтують двори, а потім знову розривають нову бруківку. Потім приходить «Луцьктепло», зриває покриття, розриває все, аби дістатися до мереж», – зазначає депутат.

Водночас він визнає необхідність оновлення інженерних мереж, однак звертає увагу на відсутність належної координації між структурами.

«Безумовно, що замінювати труби та оновлювати усе потрібно. Але ж можна не платити за одне і те саме двічі? Хіба не можна спершу було відремонтувати мережі «Луцьктепла», а потім зробити ремонт території?» – йдеться в дописі.

Лучик наголошує, що подібні випадки у місті повторюються не вперше і з року в рік призводять до неефективного використання бюджетних коштів через необхідність повторного відновлення щойно відремонтованих територій.

У Луцьку спочатку ремонтують двори, а потім знов розривають нову бруківку (відео)

Джерело: konkurent.ua