П'ятеро випускників ліцею на Волині отримали максимальні 200 балів на НМТ

22 червня 2026 р. 17:57

22 червня 2026 р. 17:57


П'ятеро випускників «Камінь-Каширського ліцею №1 ім. Євгена Шабліовського» на Волині отримали найвищі 200 балів на Національному мультипредметному тесті!

Про це повідомили у закладі.

Цьогоріч гордістю нашого закладу стали п'ятеро одинадцятикласників, які продемонстрували абсолютні знання з ключових дисциплін:

З «Української мови» максимальний результат отримала Дмитрук Катерина, учениця 11-В класу, яка продемонструвала бездоганне володіння рідним словом та глибоке розуміння мовної культури.

Два максимальних результати з «Математики» здобули учні 11-Б та 11-В класів Велимчаниця Денис і Бігун Христина , які продемонстрували на НМТ тріумф логіки, точних розрахунків та високого математичного мислення.

З «Історії України» два максимальних результати вибороли учениці 11-Б класу Каширець Анна і Бусько Анастасія , показавши глибокі знання нашого минулого, що формують свідомого громадянина.

«Кожен із цих 200-бальних результатів — це підсумок багаторічної наполегливої праці учнів, високої професійної майстерності наших педагогів та підтримки батьків. Ви довели, що попри всі виклики та складні умови сьогодення, українська молодь залишається незламною у своєму прагненні до знань», - наголошують у дописі.

Такі високі результати є свідченням системної роботи, високого інтелектуального потенціалу учнів та якісної підготовки, яку забезпечили педагоги закладу:

  • Чмух Ольга Василівна – вчитель української мови,
  • Геналюк Віталій Адамович – вчитель історії,
  • Пархомчук Наталія Романівна – вчитель математики,
  • Приходько Катерина Валеріївна – вчитель математики.

П'ятеро випускників ліцею на Волині отримали максимальні 200 балів на НМТ

Джерело: vsn.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua