вологість:
тиск:
вітер:
Учениця луцького ліцею склала НМТ з української мови на 200 балів
Учениця 11-В класу Луцький ліцей №4 імені Модеста Левицького Софія Момонт отримала максимальний результат – 200 балів на національному мультипредметному тесті з української мови.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці ліцею.
Високий результат став підсумком системної підготовки, наполегливої праці та цілеспрямованості учениці. У закладі освіти відзначають, що досягнення Софії є прикладом відповідального ставлення до навчання та мотивацією для інших учнів.
У ліцеї наголошують, що за цим успіхом стоїть і робота педагогів. Зокрема, вчителів української мови Наталі Святославівни Реки , Олени Миколаївни Лобур та Алли Степанівни Волох , які забезпечили якісну підготовку та підтримку випускниці.
- П'ятеро випускників ліцею на Волині отримали максимальні 200 балів на НМТ
- Троє випускників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026
- Неймовірний успіх: випусниця луцького ліцею отримала 200 балів на НМТ з історії України
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
У Луцьку поліцейські затримали чоловіка за нанесення тяжких тілесних ушкоджень під час конфлікту
22 червня 2026 р. 21:08
Чим полити смородину, щоб ягоди були великими та солодкими: простий розчин
22 червня 2026 р. 20:48
Роман Романюк наголосив на посиленні підготовки населення до національного спротиву
22 червня 2026 р. 20:40