Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк

22 червня 2026 р. 22:35

22 червня 2026 р. 22:35


Минулого тижня до Луцька завітали учасники освітнього модуля Української академії лідерства — підприємці, власники бізнесів та представники топменеджменту провідних українських компаній. З ними зустрілася та ознайомила з Луцьком начальниця управління туризму та промоції міста Катерина Мойсіюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Під час зустрічі йшлося не лише про туристичні принади. Говорили про Луцьк як про місто ідей, відповідальності та спільної дії. Про те, як історія допомагає формувати сучасну ідентичність, як крізь століття місто зберігало свою роль простору діалогу, співіснування культур та важливих європейських процесів.

Гості мали нагоду простежити ключові віхи розвитку Луцька, дізнатися про складні та болючі сторінки його історії, які й сьогодні знаходять відгук у сучасних викликах України. Окрему увагу приділили сенсам, що продовжують звучати актуально: силі громади, цінності спадщини, відповідальності за пам’ять та здатності переосмислювати минуле для творення майбутнього.

Також Катерина Мойсіюк звернула увагу на те, як Луцька міська рада переосмислює історичні об’єкти та наповнює їх новими функціями й сенсами, відповідно до потреб сучасної громади. Зокрема, йшлося про трансформацію колишнього кінотеатру «Батьківщина» та розвиток музейного простору Окольний замок. Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк

купити квартиру Луцьку

Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк

Джерело: volynonline.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua