Що відбувається із закупівлею нових тролейбусів для Луцька за 7,6 млн євро

24 червня 2026 р. 16:16

24 червня 2026 р. 16:16


У Луцьку вже не один рік говорять про оновлення міського електротранспорту. Для цього знайшли європейські кошти – 7,6 млн євро. Протягом декількох останніх місяців чиновники проводять необхідні бюрократичні процедури.

Своєю чергою представниця Громадянського руху «СВІДОМІ» Алла Надточій під час пленарного засідання сесії міськради 24 червня поцікавилась, яка ж зараз ситуація із закупівлею нових тролейбусів.

«Хочу запитати про тролейбуси, які планують закуповувати для міста. Чи вже отримано погодження щодо тендеру на закупівлю нових тролейбусів за кошти Європейського інвестиційного банку? І чи є вже якісь позитивні результати для міста в межах цього проєкту та закупівель?» – запитувала Надточій.

Зі слів заступниці керівника департаменту економічної політики міськради Юлії Дацюк тендер уже відбувся й зараз відповідні документи перебувають на розгляді в інвестиційного банку, проте поки відповіді від установи немає.

Нагадаємо: про намір оновити тролейбусний парк чиновники заявляли ще у 2023 році. Тоді планували закупити аж три десятки нових одиниць , проте зараз говорять лише про 18 штук. На початку 2026 року посадовці інформували, що завершили тендерні процедури. Зауважимо, що купуватимуть рогаті в кредит. Загальна вартість проєкту – приблизно 7,6 млн євро, а сума позики становить 6,3 млн євро. Решта 1,3 млн євро – внесок міста.

Що відбувається із закупівлею нових тролейбусів для Луцька за 7,6 млн євро

Що відбувається із закупівлею нових тролейбусів для Луцька за 7,6 млн євро

Джерело: konkurent.ua