вологість:
тиск:
вітер:
На Волині ексдиректорку дорожнього держпідприємства підозрюють у розтраті понад 2 млн гривень
Слідчі ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем.
Про це повідомляє Поліція Волині, - інформує ВолиньUA .
Слідство зʼясувало, що посадовиця уклала договір із товариством з обмеженою відповідальністю на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у смугах відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території декількох районів Волинської області.
Як виявилося, вартість робіт за договором суттєво перевищувала ринкову. Унаслідок - завдано збитків державному підприємству на суму понад 2 млн 140 тис гривень, що є особливо великим розміром.
Досудове розслідування, розпочате за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, триває.
Джерело: volynua.com
Новини рубріки
Начальника митного поста «Городок» затримали на хабарі: СБУ викрила посадовця Львівської митниці
24 червня 2026 р. 20:56