вологість:
тиск:
вітер:
У місті на Волині просять не поливати городи з водопроводу: через спеку в окремих районах падає тиск води
У Ківерцях через тривалу спеку та відсутність опадів значно зросло навантаження на систему водопостачання. У міській раді закликають мешканців тимчасово утриматися від поливу присадибних ділянок водою з комунального водопроводу, адже це призводить до падіння тиску в мережі та може залишити без належного водопостачання жителів багатоповерхівок.
Як розповів у коментарі Суспільному начальник відділу капітального ремонту, комунального господарства та благоустрою Ківерцівської міської ради Богдан Сурмик , у певних мікрорайонах міста, зокрема на вулицях Прилісна, Калинова, Шевченка тиск води може падати впродовж дня, проте відновлюється о 1-2 годині ночі.
"Зі слів керівника Ківерцівської дільниці водопостачання, насоси працюють у повному режимі, але в певних районах міста тиск падає, бо люди починають поливати свої ділянки. Зокрема в багатоквартирних будинках на 2-3 поверсі може вже бути низький тиск води", — сказав посадовець.
Жителів Ківерців просять людей раціонально використовувати воду, аби не допустити дефіциту води і забезпечити безперебійне водопостачання мешканців багатоквартирних будинків і всієї громади просимо використовувати.
"Років 50-60 тому, коли прокладалися Укрзалізницею мережі, люди прокладали від центральних магістралей собі воду. Якщо центральна водопровідна труба була діаметром 50-100 мм, і на тій трубі прокладали трубу 25-мм. Це теж впливає на ситуацію. Тому з водою з року в рік така ситуація", — додав Богдан Сурмик.
Споживачам Ківерцівської громади рекомендують брати для поливу воду з колодязів, технічну воду чи накопичувати дощову воду.
Довідково : Обслуговує споживачів Ківерцівська дільниця водопостачання, яка перебуває на балансі дільниці водопостачання станції Ківерці відокремленого структурного підрозділу "Львівська дирекція" АТ "Укрзалізниця".
- Новий тариф на воду в Луцьку: як оновлені ціни допоможуть зберегти бюджет громади для ЗСУ
- У Луцьку після 22 днів ремонту відкрили для транспорту вулицю Степана Бандери
- На Волині батьки протестують проти закриття гімназії у селі
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
Начальника митного поста «Городок» затримали на хабарі: СБУ викрила посадовця Львівської митниці
24 червня 2026 р. 20:56
На Волині – третій сезон проєктів нових можливостей для ветеранів
24 червня 2026 р. 20:55