вологість:
тиск:
вітер:
Розвиток сучасної реабілітації у Володимирі: підбили підсумки міжнародного проєкту з польськими партнерами
23 червня у місті Білосток (Республіка Польща) відбулася фінальна конференція міжнародного проєкту «Спільний розвиток реабілітаційних послуг у муніципальних лікарнях у Білостоці та Володимирі» (RehabHelpPL-UA), який реалізовувався в межах Програми Interreg NEXT Польща – Україна.
Про це повідомляють на сайті міста Володимира.
Участь у заході взяли міський голова Ігор Пальонка та численна делегація Володимирського ТМО на чолі з генеральною директоркою Тетяною Ващук . Загалом до конференції долучилися близько 40 представників нашої лікарні – медичні працівники, фахівці з реабілітації, представники адміністрації та команда проєкту.
Фінальна конференція стала підсумком дворічної спільної роботи партнерів – Володимирського територіального медичного об’єднання та муніципальної лікарні імені Польського Червоного Хреста у Білостоці. Під час заходу учасникам представили результати реалізації проєкту, детально висвітлили всі етапи його впровадження, а також зміни, яких вдалося досягти завдяки міжнародній співпраці по обидва боки кордону.
Проєкт став одним із найбільш успішних прикладів транскордонної співпраці у сфері охорони здоров’я в межах програми. Завдяки реалізації запланованих заходів вдалося не лише модернізувати матеріально-технічну базу медичних закладів, а й підвищити професійний рівень фахівців через навчання, стажування та обмін досвідом між українськими та польськими колегами.
Упродовж реалізації проєкту фахівці обох закладів створили ефективну систему обміну досвідом та професійних консультацій, яка продовжить діяти й після його завершення. Зокрема, медики матимуть можливість спільно розглядати складні клінічні випадки, обговорювати тактику лікування та шукати найкращі рішення для пацієнтів, використовуючи досвід колег по обидва боки кордону.
Володимирська міська рада та територіальне медичне об’єднання висловлюють вдячність Європейському Союзу за можливість взяти участь у Програмі Interreg NEXT Польща – Україна та нашим польським партнерам за співпрацю, підтримку та спільний шлях до створення сучасної, доступної та ефективної системи реабілітації для пацієнтів по обидва боки кордону. Згодом Володимирське ТМО зможе використовувати набутий досвід та нове обладнання у новому реабілітаційному центрі, який громада будує за власні кошти.
Джерело: volynonline.com
Новини рубріки
Кавова гуща як добриво і захист: як її використати на грядках
25 червня 2026 р. 18:24
На Волині водій електробайка скоїв ДТП і отримав переломи
25 червня 2026 р. 18:24
Вогонь ледь не перекинувся на будинок: у Луцькому районі сталася пожежа
25 червня 2026 р. 18:19